חשיבות של ייצור שקיות ניילון​

כל עסק נמדד גם בפרטים הגדולים וגם בפרטים הקטנים שבו. פיצריה שכונתית למשל.כמובן שכשתמדדו אותה בביקור הראשון, תתייחסו לכל הפרטים הגדולים: האם הפיצה הייתה טעימה, האם המחיר היה טוב והאם הם הציעו את המשקאות שאני אוהב?

אבל בביקורים הבאים, תחליטו אם לחזור למקום דווקא בזכות הפרטים הקטנים. דברים כמו: האם המלצרים היו נחמדים, האם המקום היה נקי ומסודר וכולי.אחד הפרטים הקטנים האלו הוא שקיות הניילון שאתם מגישים ללקוחות שלכם. זה נשמע פעוט, אבל זה בהחלט פרט חשוב.

 

בעיקר לעסקי המזון

 

שימוש בשקיות ניילון לא קיים רק בעסקי המזון, אבל הוא חשוב להם מאוד. בין אם מדובר על אריזת אוכל למשלוח או ללקיחה הביתה או שימוש פנימי בשביל לארוז מצרכים או להשליך את האשפה. הרבה בעלי עסקים מתחילים לא מבינים את החשיבות של בחירה בחומרי גלם ומוצרים איכותיים, ומתחרטים על כך לאחר מכן.

חשיבות של ייצור שקיות ניילון בדרך הנכונה והאיכותית ביותר יכולה להפריד בין לקוח מרוצה ללקוח מאוכזב, למרות שזה נשמע מוזר.

שקיות שנקרעות יכולות להסיט לקוחות לעסק הקרוב, שמציע להם נוחות.

 

מה צריך

 

כדי לבחור שקיות ניילון טובות, קודם כל עמדו על צרכיכם. האם אתם צריכים שקיות עם עמידות גבוהה, כדי לשאת בקבוקי זכוכית רבים, או להעביר מנות כבדות בלי להיקרע? או דווקא שקיות דקות וזולות יותר הוא מה שאתם צריכים. בדרך כלל, יש צורך בכמה סוגים של שקיות לכמה צרכים שונים.

כדאי להזמין את כל השקיות שלכם מעסק אחד, גם כדי לחסוך עלויות וגם כדי להבטיח את איכות המוצרים שתקבלו. אם כבר מצאתם חברה טובה, שהתנסיתם במוצרים שלה בעבר,סמכו עליה והזמינו ממנה גם את שאר השקיות שלכם.

 

הלקוח תמיד צודק  

 

נסו לחשוב על לקוח שמקבל לביתו מנה מבולגנת ומטפטפת, בגלל שקית שנקרעה.

לא משנה לו אם זה היה אירוע חד פעמי ושל מי האשמה, הוא פשוט לא מרוצה.

ואתם פשוט רוצים להימנע מהמצב הזה. זו חשיבות של ייצור שקיות ניילון איכותיות.

ייצור שקיות | שרוולים | יריעות | אריזות מתקדמות​