לשמור על טריות המזון בעזרת שקיות​

אחד הדברים שמושכים אותנו ביותר בהזמנת מזון מהיר, או בביקור במסעדה, היא העובדה שהמזון הוא טרי, מזון שהוכן ממש לפני שאוכלים אותו.יחד עם זאת, כאשר אנחנו מכינים אוכל בבית, אנחנו לא מבשלים במיוחד עבור כל ארוחה, אלא מבשלים כמות גדולה של אוכל ושומרים אותו לפרק זמן שבו אפשר לשלוף אותו בכל פעם מהמקרר ולמזוג לעצמנו מנה. כל זה לא אומר, שאנחנו לא יכולים ליהנות ממזון טרי גם במצב הזה.הדרך הטובה ביותר לשמור על טריות המזון היא בעזרת שקיות.

 

שקיות אטומות לחדירת גזה

 

שקיות עשויות ניילון, וניילון הוא חומר אטום לחלוטין. בעוד פלסטיק הוא חומר שרואים אותו כאטום, הרי שחמצן ואוויר יכולים לעבור דרכו לאט לאט,מאחר וקופסאות הפלסטיק עשויות מפולימרים שלכל אחד מהם ישנה רמה מסוימת של חדירות לגז. שקיות ניילון, לעומת זאת, הן מיכלי אחסון אטומים לחלוטין, וברגע שאטמנו אותן, לא יכולה להתבצע מהן ואליהן כל תנועה של אוויר, חמצן או פחמן דו חמצני.

בנוסף לכך, האיטום של שקיות ניילון הוא קל הרבה יותר ובטוח הרבה יותר.

 

מה גם שקופסאות פלסטיק נסגרות עם מכסה, הרי שסגירת המכסה לא באמת אוטמת את הקופסה, ולאורך זמן גם השחיקה של הפלסטיק פוגעת ברמה האיטום המינימאלית שיודעת הקופסה להציע.

 

שמירות טריות המזון בעזרת שקיות ניילון מתאפשרת על ידי קשירת השקית בצורה פשוטה ומהירה, באופן שיוצר איטום מוחלט של פנים השקית מול החוץ.

 

שקיות ייעודיות בגדלים שונים ובצבעים שונים

 

כדי לשמור על טריות המזון בעזרת שקיות, אתם רוצים להצטייד בסוגים שונים של שקיות המותאמות במיוחד למטרה זאת.אין צורך לקנות את השקיות היקרות ביותר עם סוגרים מורכבים ומתוחכמים, אך רצוי בהחלט לקנות שקיות שיוצרו במיוחד למטרה זו, מאחר ואלו מבטיחות את רמת האיטום הגבוהה ביותר מפני חדירת גז. תוכלו לקנות שקיות בגדלים שונים, ואפילו בצבעים שונים כך שתוכלו לאחסן סוגים שונים של אוכל על פי צבע, ובכמויות שונות.

ייצור שקיות | שרוולים | יריעות | אריזות מתקדמות​