שקיות ניילון

צרכנים רבים מגלים שהן מציעות אפשרות טובה יותר וקמעונאים תמיד העדיפו אותן על פני שקיות אחרות. קראו מדוע

 

ישנם יתרונות רבים לשימוש בשקיות ניילון. חרף התפישה והעמדה לפיהן השקיות אינן ידידותיות לסביבה, זה לא נכון בהכרח. שקיות ניילון מציעות יתרונות הן לקמעונאים והן לצרכנים. ברמת הצרכן, ניתן לומר, כי צרכנים רבים מגלים ששקיות ניילון הן אפשרות טובה יותר משקיות נייר. המספרים מספרים את הסיפור, אמריקאים משתמשים במאה מיליארד שקיות ניילון מדי שנה ובכעשרה מיליארד שקיות נייר מדי שנה. 

 

בשנים האחרונות, אמנם נרשמת עלייה בשימוש בשקיות בד, המאפשרות שימוש חוזר ורב פעמי, אך שקיות ניילון מציעות למשתמשים שני יתרונות משמעותיים. יתרון אחד כרוך בעובדה ששקיות ניילון עמידות יותר משקיות נייר. ההיתכנות לקריעה נמוכה יותר; הן קלות יותר לנשיאה והן שימושיות גם כשמזג האוויר רטוב או מושלג. שקיות ניילון ניתנות לשימוש חוזר, כגון לאיסוף אשפה, כאמצעי לאחסון או לאיסוף צרכי כלב מחמד. לשקיות ניילון משך חיים ארוך והן עמידות זמן רב יותר מאשר שקיות נייר. 

 

ברמת הקמעונאי, ניתן לומר, כי קמעונאים תמיד העדיפו את שקיות הניילון על פני שקיות מסוגים אחרים. היתרונות העיקריים של שקיות ניילון הם שהן חסכוניות, קלות ונוחות לאחסון. שקיות ניילון זמינות בכמויות גדולות בעלות של פחות מאחוז אחד בהשוואה לעלות שקיות נייר או לעלותן של שקיות בד לשימוש חוזר. בהמשך לכך, ברור ששקיות ניילון משפיעות טוב יותר על שולי הרווח העסקי. 

 

יש לציין, כי שקיות ניילון ידידותיות למשתמש וקלות יותר לפתיחה ואריזה. עבור קופאים עסוקים הן יכולות לסייע בביצוע העבודה במהירות וביעילות. שקיות ניילון גוזלות פחות מקום לאחסון ומשקלן נמוך יחסית. 

 

ייצור שקיות | שרוולים | יריעות | אריזות מתקדמות​