שקיות נייר מודפסות​

הזמנת שקיות ממותגות לחנות

 

מנהלים את אותה חנות כבר כמה שנים טובות והחלטתם לעשות כמה שינויים? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הרגע לחשוב איך אתם ממתגים את החנות שלכם ואולי כדאי להכניס כמה שינויים. אם עד היום כל לקוח היה יוצא עם שקית ניילון שקופה ובה כל המוצרים, למה שלא תזמינו שקיות קרטון ממותגות או שקיות נייר מודפסות? ראשית, שקיות הנייר מהוות תחליף טוב לשקיות הניילון ומזהמות פחות את הסביבה. שנית, שקיות הנייר יכולות להיות מעוצבות בדיוק כמו שאתם רוצים וכך הן יכולות להוות עוד כלי שיווקי לחנות שלכם. זה לא במקרה שכל המתחרים שלכם כבר הזמינו שקיות כאלה, אז למה שלא תחשבו על כך גם אתם?

 

איך תרצו לעצב את שקיות הנייר שלכם?

 

האמת היא שבין אם אתם מזמינים שקיות נייר ממותגות ובין אם אתם רוצים להזמין שקיות נשיאה רב פעמיות מבד, כדאי שתחשבו על העיצוב. ראשית, עד כמה גדולה צריכה להיות השקית והאם אתם רוצים להזמין שקיות בכמה גדלים שונים? שנית, האם אתם רוצים לשלב רק את הלוגו של החברה על השקית? או שאולי גם שילוב של משפט שמזוהה עם העסק שלכם יכול לבוא בחשבון? האם אתם רוצים לשלב בשקיות גם את כתובת אתר האינטרנט שלכם או פרטי התקשרות אחרים? קחו בחשבון את האפשרויות השונות וכך תוכלו להזמין בדיוק את השקיות המתאימות לכם. בנוסף לכך, אם אתם יכולים לראות קטלוג של דוגמאות וכך לקבל רעיונות, אז למה לא?

 

אל תתפשרו על איכות השקיות

 

זה לא משנה איזה סוג של שקיות ממותגות אתם רוצים להזמין לעסק כי בכל מקרה יש דבר אחר שחייב לעמוד לנגד עיניכם לפני כל השאר וזו שאלת האיכות. השקיות שאתם נותנים ללקוחות שלכם ממתגות אתכם גם מבחינת הרצינות וההשקעה שלכם כעסק בכל הפרטים הקטנים והגדולים. לכן, אם אתם יכולים להזמין מחברת "איפא שקולניק" שקיות מאיכות ללא פשרות, אז למה לא? חברה זו מגיעה עם שנים רבות של ניסיון ובמספר הטלפון שלה: 03-5509619 תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנוספת הדרושה לכם.

ייצור שקיות | שרוולים | יריעות | אריזות מתקדמות​